20 грудня 2018 року за темою «Запобігання корупції у сфері публічного управління. Корупційні ризики в діяльності публічних службовців»   проведено  короткотерміновий тематичний семінар для працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Учасники семінару розглянули питання щодо: практики застосування положень Закону України «Про запобігання корупції»;корупційних ризиків в діяльності публічних службовців; подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; роботи з відкритими реєстрами та базами даних; доступу до публічної інформації та захисту персональних даних; морально-психологічних аспектів запобігання корупційним правопорушенням; європейського досвіду  боротьби з корупцією.

Чурілов Геннадій Андрійович – головний спеціаліст з питань запобігання корупції Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області;

Мазаєва Ольга Автономівна – керівник проекту ПРООН «Громадський моніторинг стилю життя посадових осіб Тернопільської області поданим деклараціям», член мережі захисників права на доступ до інформації Центру демократії та верховенства права, юрист;

Литвинова Ольга Несторівна – кандидат медичних наук, доцент кафедри Тернопільського державного медичного університету  ім. І.Я.Горбачевського;

Бармак Микола Валентинович – доктор історичних  наук, професор історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.