Шановні державні службовці, колеги!

Від усієї душі вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, нових звершень у роботі!

 

 

__________________________________________________________________________

18 вересня 2020 року о 10.00 Міжрегіональне управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях проводить День відкритих дверей державної служби в онлайн форматі.

 У рамках заходу учасники матимуть змогу більше дізнатися:

– Про кар’єрні можливості на державній службі та  яких саме фахівців потребують державні органи.

– Як шукати роботу у державних органах через Єдиний портал вакансій державної служби (career.gov.ua).

– Про особливості конкурсної процедури.

Підключитись до заходу можна за посиланням

https://zoom.us/j/91718370809?pwd=VE44SmgvZ3N1OWlTMm12d3pPVGpvUT09

 

 

 ___________________________________________

Шановні колеги! 

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від  11 березня 2020 р. №211, листа Міністерства освіти і науки України  №1/9-154 від  11 березня 2020 р. та пункту 1.1 протоколу № 8 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації від 11 березня 2020 року повідомляємо Вас про призупинення навчання в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в період з 12 березня 2020 року по 24 квітня 2020 року. У вказаний період скасовано усі навчальні заходи.

Про відновлення навчального процесу буде повідомлено додатково.

 

 

Вітаємо нашого директора

Володимира Михайловича

з успішним захистом дисертації 
на здобуття наукового ступеня 
кандидата історичних  наук

  

на  тему: «Польська національна меншина Тернопільщини: соціально-правовий та культурно-освітній аспекти (кінець XX –початок XXI ст.)

за спеціальністю  07.00.01-історія України   03-гуманітарні науки

під керівництвом доктора історичних наук,професора Бармака Миколи Валентиновича.

Бажаємо  подальших творчих та наукових успіхів і нових перемог!!!

 

 

 

 

 

 

 

ОЗНАЙОМТЕСЬ, БУДЬ ЛАСКА!!

Запрошуємо пройти дистанційне он-лайн навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія». 

ОН-ЛАЙН КУРС    «РОЗУМНА ВЗАЄМОДІЯ»

для навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У плані заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2018 рік Уряд запровадив дистанційне он-лайн-навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія», який створений за ініціативи Британської Ради в Україні. Курс спрямовано на налагодження ефективної міжсекторальної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій. Курс може бути цікавим для громадян, представників органів місцевого самоврядування і державних органів, громадських організацій, фондів, бізнесу та засобів масової інформації.

На виконання пункту 11 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року №297-р «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування проводиться навчання за дистанційним он-лайн курсом «Розумна взаємодія».

Он-лайн курс «Розумна взаємодія» створений за ініціативи Британської ради в Україні та спрямований на налагодження ефективної міжсекторальної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій. Представникам громадянського суспільства це надасть додаткові та вагомі можливості.

Навчання за курсом “Розумна взаємодія” за посиланням https://edu.gurtom.mobi – безкоштовне.

Рекомендуємо переглянути курс та зареєструватись на навчання за посиланням https://edu.gurtom.mobi.

За результатами успішного навчання за курсом “SmartInteroperability. Basiclevel” (Розумна Взаємодія, навчальний рівень), учасники отримають цифрові сертифікати.

Навчання є неформальним, тобто не передбачає отримання будь-якого офіційного рівня освіти, дипломів державного зразка. Успішність навчання визначається за результатами виконання практичних завдань у більшості випадків автоматично без участі людини.

Додаткову інформацію можна отримати:

  • у Тернопільському ЦППК, контактний телефон – (0352) 23 60 38

  • у провайдера дистанційного навчання Людмили Левих, голови правління Громадської організації «Молодіжна організація», контактний телефон: 067 895 25 04, електронна адреса: 4youth.corporation@gmail.com

  • Інни Старчікової, виконавчого директора Благодійного фонду «Молода громада», контактний телефон: 067 519 08 00, електронна адреса: molodagromada@gmail.com

________________________________________________________________________________

Анкетування для державних службовців.

            З метою вивчення питань щодо реформування державного управління просимо  державних службовців області заповнити анонімну анкету: https://goo.gl/forms/CNU67ZPLYUcbrKjt1

               Дякуємо за співпрацю!