Національне агентство України з питань державної служби у рамках  проведення дослідження щодо перебігу та результатів реформи системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (зокрема результатів, які були досягнуті у мирний час, і зазнали впливу в умовах воєнного стану) проводить опитування, яке допоможе з’ясувати вплив реформи системи професійного навчання на ефективність організації такого навчання та досягнення його цілей, визначити пріоритети у подальшому розвитку системи професійного навчання з урахуванням оцінок і потреб надавачів освітніх послуг.

Опитування триватиме до 22 липня 2022 року, є анонімним. Анкета доступна за посиланням: https://forms.gle/514jRGe3Deu8FjVUA.

 

Шановні державні службовці, колеги!

Від усієї душі вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, нових звершень у роботі!

 

 

__________________________________________________________________________

18 вересня 2020 року о 10.00 Міжрегіональне управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях проводить День відкритих дверей державної служби в онлайн форматі.

 У рамках заходу учасники матимуть змогу більше дізнатися:

– Про кар’єрні можливості на державній службі та  яких саме фахівців потребують державні органи.

– Як шукати роботу у державних органах через Єдиний портал вакансій державної служби (career.gov.ua).

– Про особливості конкурсної процедури.

Підключитись до заходу можна за посиланням

https://zoom.us/j/91718370809?pwd=VE44SmgvZ3N1OWlTMm12d3pPVGpvUT09

 

 

 ___________________________________________

Шановні колеги! 

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від  11 березня 2020 р. №211, листа Міністерства освіти і науки України  №1/9-154 від  11 березня 2020 р. та пункту 1.1 протоколу № 8 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації від 11 березня 2020 року повідомляємо Вас про призупинення навчання в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в період з 12 березня 2020 року по 24 квітня 2020 року. У вказаний період скасовано усі навчальні заходи.

Про відновлення навчального процесу буде повідомлено додатково.

 

 

Вітаємо нашого директора

Володимира Михайловича

з успішним захистом дисертації 
на здобуття наукового ступеня 
кандидата історичних  наук

  

на  тему: «Польська національна меншина Тернопільщини: соціально-правовий та культурно-освітній аспекти (кінець XX –початок XXI ст.)

за спеціальністю  07.00.01-історія України   03-гуманітарні науки

під керівництвом доктора історичних наук,професора Бармака Миколи Валентиновича.

Бажаємо  подальших творчих та наукових успіхів і нових перемог!!!

 

 

 

 

 

 

 

ОЗНАЙОМТЕСЬ, БУДЬ ЛАСКА!!

Запрошуємо пройти дистанційне он-лайн навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія». 

ОН-ЛАЙН КУРС    «РОЗУМНА ВЗАЄМОДІЯ»

для навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У плані заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2018 рік Уряд запровадив дистанційне он-лайн-навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія», який створений за ініціативи Британської Ради в Україні. Курс спрямовано на налагодження ефективної міжсекторальної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій. Курс може бути цікавим для громадян, представників органів місцевого самоврядування і державних органів, громадських організацій, фондів, бізнесу та засобів масової інформації.

На виконання пункту 11 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року №297-р «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування проводиться навчання за дистанційним он-лайн курсом «Розумна взаємодія».

Он-лайн курс «Розумна взаємодія» створений за ініціативи Британської ради в Україні та спрямований на налагодження ефективної міжсекторальної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій. Представникам громадянського суспільства це надасть додаткові та вагомі можливості.

Навчання за курсом “Розумна взаємодія” за посиланням https://edu.gurtom.mobi – безкоштовне.

Рекомендуємо переглянути курс та зареєструватись на навчання за посиланням https://edu.gurtom.mobi.

За результатами успішного навчання за курсом “SmartInteroperability. Basiclevel” (Розумна Взаємодія, навчальний рівень), учасники отримають цифрові сертифікати.

Навчання є неформальним, тобто не передбачає отримання будь-якого офіційного рівня освіти, дипломів державного зразка. Успішність навчання визначається за результатами виконання практичних завдань у більшості випадків автоматично без участі людини.

Додаткову інформацію можна отримати:

  • у Тернопільському ЦППК, контактний телефон – (0352) 23 60 38

  • у провайдера дистанційного навчання Людмили Левих, голови правління Громадської організації «Молодіжна організація», контактний телефон: 067 895 25 04, електронна адреса: 4youth.corporation@gmail.com

  • Інни Старчікової, виконавчого директора Благодійного фонду «Молода громада», контактний телефон: 067 519 08 00, електронна адреса: molodagromada@gmail.com

________________________________________________________________________________

Анкетування для державних службовців.

            З метою вивчення питань щодо реформування державного управління просимо  державних службовців області заповнити анонімну анкету: https://goo.gl/forms/CNU67ZPLYUcbrKjt1

               Дякуємо за співпрацю!