Вітаємо нашого директора

Володимира Михайловича

з успішним захистом дисертації 
на здобуття наукового ступеня 
кандидата історичних  наук

  

на  тему: «Польська національна меншина Тернопільщини: соціально-правовий та культурно-освітній аспекти (кінець XX –початок XXI ст.)

за спеціальністю  07.00.01-історія України   03-гуманітарні науки

під керівництвом доктора історичних наук,професора Бармака Миколи Валентиновича.

Бажаємо  подальших творчих та наукових успіхів і нових перемог!!!

 

 

 

 

 

 

 

ОЗНАЙОМТЕСЬ, БУДЬ ЛАСКА!!

Запрошуємо пройти дистанційне он-лайн навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія». 

ОН-ЛАЙН КУРС    «РОЗУМНА ВЗАЄМОДІЯ»

для навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У плані заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2018 рік Уряд запровадив дистанційне он-лайн-навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія», який створений за ініціативи Британської Ради в Україні. Курс спрямовано на налагодження ефективної міжсекторальної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій. Курс може бути цікавим для громадян, представників органів місцевого самоврядування і державних органів, громадських організацій, фондів, бізнесу та засобів масової інформації.

На виконання пункту 11 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року №297-р «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування проводиться навчання за дистанційним он-лайн курсом «Розумна взаємодія».

Он-лайн курс «Розумна взаємодія» створений за ініціативи Британської ради в Україні та спрямований на налагодження ефективної міжсекторальної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій. Представникам громадянського суспільства це надасть додаткові та вагомі можливості.

Навчання за курсом «Розумна взаємодія» за посиланням https://edu.gurtom.mobi – безкоштовне.

Рекомендуємо переглянути курс та зареєструватись на навчання за посиланням https://edu.gurtom.mobi.

За результатами успішного навчання за курсом “SmartInteroperability. Basiclevel” (Розумна Взаємодія, навчальний рівень), учасники отримають цифрові сертифікати.

Навчання є неформальним, тобто не передбачає отримання будь-якого офіційного рівня освіти, дипломів державного зразка. Успішність навчання визначається за результатами виконання практичних завдань у більшості випадків автоматично без участі людини.

Додаткову інформацію можна отримати:

  • у Тернопільському ЦППК, контактний телефон – (0352) 23 60 38

  • у провайдера дистанційного навчання Людмили Левих, голови правління Громадської організації «Молодіжна організація», контактний телефон: 067 895 25 04, електронна адреса: 4youth.corporation@gmail.com

  • Інни Старчікової, виконавчого директора Благодійного фонду «Молода громада», контактний телефон: 067 519 08 00, електронна адреса: molodagromada@gmail.com

________________________________________________________________________________

Анкетування для державних службовців.

            З метою вивчення питань щодо реформування державного управління просимо  державних службовців області заповнити анонімну анкету: https://goo.gl/forms/CNU67ZPLYUcbrKjt1

               Дякуємо за співпрацю!