УВАГА!!!

          Шановні користувачі, повідомляємо Вас, що державний заклад післядипломної освіти “Тернопільський регіональний центр підвищення кваліфікації” проводить освітні заходи з використанням технологій дистанційного навчання за допомогою програмного продукту ZOOM, що дозволяє проводити навчальні заняття у формі відеоконференції та вебінарів. 

          Для участі у навчанні необхідно мати доступ до інтернету та інсталювати безкоштовне програмне забезпечення на телефон чи комп’ютер. 

          Для державних службовців апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування Тернопільської області навчання проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету (безкоштовне).

           Для інших категорій слухачів навчання проводиться на госпрозрахунковій основі (за кошти юридичних та фізичних осіб) за окремими договорами з територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями будь-якої форми власності, а також за індивідуальними договорами з працівниками органів публічної влади.

Онлайн-навчання проходить через онлайн-сервіс Zoom https://zoom.us.

Установити Zoom можна за посиланням: 

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings;

IPhone: https://apps.apple.com/ru/app/zoom-cloud-meetings/id546505307;

Windows: https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

          При реєстрації на онлайн навчання необхідно обов’язково вказати свої діючі: електронну адресу, контактний телефон з метою подальшого направлення вам логіну і паролю для входу в онлайн-навчання  та часом початку  навчання.

Інструкція щодо використання онлайн-сервіс Zoom

Instruction_zoom

Довідки за телефоном: (0352) 23-53-92, (0352) 23-60-38

 

ГРАФІК  НАВЧАННЯ

у державному закладі післядипломної освіти

“Тернопільський регіональний центр підвищення кваліфікації”

у грудні 2022  року   (онлайн навчання)

Найменування посад

Час проведення

Реєстрація

1.

Посадові особи місцевого самоврядування IV-VII категорій (не рідше одного разу на три роки) професійна (сертифікатна)  програма підвищення кваліфікації II етап навчання (1 етап навчання проходив 15-16.11, 22-23.11) 07-08.12.

Реєстрація

завершена

2.

Державні службовці категорій „Б” і „В” та посадові особи місцевого самоврядування  IV-VII категорій, відповідальні за ведення Державного реєстру виборців

14.12.

Реєстрація

3. Державні службовці категорій ,,Б і В та посадові особи місцевого самоврядування IV-VII категорій, уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції 15.12.

Реєстрація