УВАГА!!!

Шановні користувачі, повідомляємо Вас, що Тернопільський регіональний центр  проводить освітні заходи з використанням технологій дистанційного навчання за допомогою програмного продукту ZOOM, що дозволяє проводити навчальні заняття у формі відеоконференції та вебінарів. 

Для участі у навчанні необхідно мати доступ до інтернету та інсталювати безкоштовне програмне забезпечення на телефон чи комп’ютер. 

Для державних службовців апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування Тернопільської області навчання проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету (безкоштовне).

Для інших категорій слухачів навчання проводиться на госпрозрахунковій основі (за кошти юридичних та фізичних осіб) за окремими договорами з територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями будь-якої форми власності, а також за індивідуальними договорами з працівниками органів публічної влади.

Онлайн-навчання проходить через онлайн-сервіс Zoom https://zoom.us.

Установити Zoom можна за посиланням: 

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings;

IPhone: https://apps.apple.com/ru/app/zoom-cloud-meetings/id546505307;

Windows: https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

При реєстрації на онлайн навчання необхідно обов’язково вказати свої діючі: електронну адресу, контактний телефон з метою подальшого направлення вам логіну і паролю для входу в онлайн-навчання  та часом початку  навчання.

Інструкція щодо використання онлайн-сервіс Zoom

Instruction_zoom

Довідки за телефоном: (0352) 23-53-92, (0352) 23-60-38.

ГРАФІК  НАВЧАННЯ

у січні (онлайн навчання)  2021 року

з/п

Найменування посад

Термін виконання

1.

Працівники,  відповідальні  за експертно-аналітичну діяльність, економічних підрозділів районних державних адміністрацій, департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації  та органів місцевого самоврядування

(Підготовка проектних заявок до ДФРР та міжнародних фондів)

Реєстрація за посиланням:

 https://forms.gle/RTeMymfJAycW5XcP8

25.01.2021

 

2.

Уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

(з питань запобігання корупції та забезпечення доброчесності)

Реєстрація за посиланням:

https://forms.gle/KRiMN3w9xKjGMqTh6

27.01.2021

3.

Працівники органів державної влади та місцевого самоврядування (з питань комунікації та взаємодії)

Реєстрація за посиланням:

https://forms.gle/r7WGqXrjB26d5Pp99

28.01.2021