19 вересня 2017 року проведено навчання працівників служб управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апаратів районних державних адміністрацій, відділу управління персоналом апарату обласної державної адміністрації та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

Навчання передбачало розгляд актуальних питань реалізації положень Закону України «Про державну службу» та подальшого проведення реформи державного управління,   нововведень в сфері антикорупційного законодавства України, дотримання вимог законодавства з питань державної служби, трудового законодавства, соціально-психологічних аспектів комунікацій у професійній діяльності та побуті.

Під час підвищення кваліфікації слухачі мали можливість поспілкуватись із представниками відділу управління персоналом апарату обласної державної адміністрації, Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях, психологом-практиком, представником кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету.

По завершенні навчання слухачам видано сертифікати про підвищення кваліфікації.