20 вересня в Центрі відбувся короткотерміновий тематичний семінар-тренінг для спеціалістів з питань соціальної роботи об’єднаних територіальних громад (33 чол.) на тему: «Здійснення соціальної роботи із попередження насильства в сім’ї».

Протягом навчання слухачі вивчили особливості державної політики у сфері соціальної роботи, пріоритетні напрямки державної соціальної політики та нормативно-правові акти з питань попередження насильства в сім’ї; поглибили знання про види та форми насильства, форми психологічного насильства та шляхи виявлення загрози та алгоритм надання допомоги особам, які зазнали насильства; шляхи виявлення насильства щодо дитини; вивчили специфіку і порядок взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими та юридичними організаціями, з працівниками поліції щодо попередження, виявлення, припинення та документування насильства в сім’ї. Були також розглянуті питання щодо особливостей взаємодії спеціалістів з питань соціальної роботи об’єднаних територіальних громад зі службами у справах дітей у питаннях виявлення дітей, які потерпають від жорстокого поводження та питання правової допомоги потерпілим від насильства відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за вчинення насильства в сім’ї.

По завершенню навчання його учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.