13 листопада 2017 року в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалося навчання новопризначених працівників органів місцевого самоврядування області за професійною програмою підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування.

До викладання запрошені викладачі вищих навчальних закладів, зокрема: Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного технічного університету ім. Пулюя, Тернопільського національного  педагогічного  університету ім.В.Гнатюка, представники громадських організацій, викладачі-практики, керівники та працівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів обласної державної адміністрації та обласної ради.

Протягом першого етапу навчання (13-17 листопада) слухачі ознайомляться з основними аспектами нового законодавства про службу в органах місцевого самоврядування, трудовим законодавством України, проблемами управління місцевими фінансами та бюджетом в умовах реформування місцевого самоврядування, антикорупційним законодавством України, практикою застосування нормативно-правової бази місцевого самоврядування, соціально-психологічними аспекти комунікацій у професійній діяльності та іншими темами, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування.

Слухачі отримають змістовні і професійні відповіді на питання, які виникають в ході їх професійної діяльності .