В  Тернопільському регіональному центрі відбулася зустріч представників-експертів проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»( DOBRE) з викладачами навчальних закладів Тернопільської  області  щодо   створення Консорціуму Українських вищих навчальних закладів,який буде працювати над підготовкою стандартів навчання працівників сфери публічного врядування та програм післядипломної освіти.

Коротка довідка. DOBRE – п’ятирічна програма USAID, метою якої є підтримка ефективного управління об’єднаних громад; допомога конструктивній взаємодії громадян, громадянського суспільства з органами державного управління; прозорість і якісне надання послуг. Програма DOBRE працюватиме в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

На зустрічі була презентована концепція побудови Консорціуму: його завдання,умови участі, часові рамки, очікувані результати та інші особливості  його функціонування. Також нашими гостями, директором Малопольської щколи публічної адміністрації Краківського економічного університету Криштофом Гвуцом та деканом факультету економіки та публічного адміністрування Краківського економічного університету Станіславом Мазуром Станіславом Мазуром, був запропонований проект стандартів підготовки фахівців сфери публічного адміністрування України для освітнього рівня бакалавра та магістра та програм післядипломної освіти.

Учасники зустрічі обговорили запропонований проект та визначили наступні кроки щодо співпраці.