31 травня  в  Тернопільському  регіональному  центрі  відбувся короткотерміновий  тематичний семінар для працівників економічних підрозділів районних державних адміністрацій, управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, рад об’єднаних територіальних громад  за  темою: «Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості у сфері залучення міжнародної технічної допомоги».

Завдання семінару – удосконалення  механізмів  залучення і використання міжнародної технічної допомоги та фінансових ресурсів міжнародних організацій для підтримки розвитку економіки області та підвищення рівня знань слухачів щодо інституційних можливостей координації та забезпечення формування і реалізації державної політики у сфері технічного та фінансового співробітництва з міжнародними організаціями щодо залучення ресурсів для виконання програм і проектів.

Перед слухачами виступили: Колодій Євгенія Олексіївна та Миколюк Олена Миколаївна – головні спеціалісти відділу міжнародних зв’язків та фандрайзингу управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації, а також Горбатюк Роман Михайлович доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету ім. Гнатюка.

По  завершенню  семінару 24  слухача  отримало  сертифікат  про   підвищення  кваліфікації.