09 жовтня 2018 року відбувся короткотерміновий тематичний семінар для працівників апаратів районних державних адміністрацій, апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, рад об’єднаних територіальних громад, відповідальні за питання запобігання корупції:  «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у сфері публічного управління».

Мета семінару-забезпечити поглиблення та оновлення теоретичних знань, розвиток практичних умінь і навичок, необхідних публічним службовцям для ефективного вирішення завдань професійної діяльності щодо запобігання корупції та конфліктам інтересів в державній службі та органах місцевого самоврядування. Велика увага на семінарі приділялась питанню застосовування норми чинного антикорупційного законодавства у практичній діяльності та запобіганню виникненню конфлікту інтересів під час проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Перед слухачами виступили: Когут Мар’ян Васильович – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях; Пілярчук Олег Вячеславович  – головний спеціаліст відділу з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Тернопільської обласної державної адміністрації;  Ковалик Ігор Михайловичкерівник Тернопільської обласної організації «Гуртом» та Бармак Микола Валентиновичдоктор історичних наук, професор історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка

По завершенню навчання 31 учасник отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.