24  жовтня  в  Тернопільському  регіональному  центрі  відбувся короткотерміновий тематичний семінар для працівників  економічних підрозділів районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, рад об’єднаних територіальних громад за  темою: «Інвестиційно-інноваційна політика України. Перспективи  соціально-економічного  розвитку регіону».

Завдання семінару – дати слухачам необхідні теоретичні знання з питань головних пріоритетів інвестиційно-інноваційної політики України на сучасному етапі розвитку та окреслити перспективи регіонального розвитку в контексті реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

Перед слухачами виступили: Мельник Алла Федорівна доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету,Монастирський Григорій Леонардович – доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету, Машлій Галина Богданівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері Тернопільського національного технічного університету ім. Пулюя, Горбатюк Роман Михайлович – доктор педагогічних наук, професор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Слухачі  мали  можливість  отримати навики формування обласної та районних (міських) програм соціально-економічного розвитку відповідно  соціально-економічної стратегії розвитку  регіону а також обговорити питання реалізації політики енергозбереження та запровадження енергоефективних технологій.

По  завершенні  семінару 18 слухачів  отримали  сертифікат  про  підвищення  кваліфікації.