Короткотерміновий тематичний семінар-тренінг «Реалізація державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді. Національно-патріотичне виховання дітей та молоді» для працівників відділів (секторів) з питань сім’ї, молоді та спорту  районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, рад об’єднаних територіальних громад  відбувся 25 жовтня 2018 року.

В семінарі взяли участь представники  управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації: Чорний І.В. начальник управління, Ляхоцький А.І. заступник начальника управління.  У ході семінару слухачі обговорили напрямки вдосконалення роботи підрозділів з питань сім’ї та молоді, особливості реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей, молоді, національно-патріотичного виховання, практичні аспекти впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї. Також для працівників галузі проведено тренінг з надання безоплатної правової допомоги та формування правової культури та правової свідомості у суспільстві із представниками Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. В рамках семінару також проведено зустріч із заступником директора Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Четвертак  Т. О.  з питань координації роботи підрозділів з питань сім’ї та молоді із центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в умовах децентралізації.