Протягом листопада-грудня  в  Тернопільському  регіональному  центрі  проходив постійно діючий семінар для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань сучасних інформаційних технологій за  темою: «Сучасні інформаційні технології в органах публічної влади».

Головне завдання семінару – організація підвищення рівня професійної компетентності працівників органів публічної влади щодо застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів публічної влади.

Перед слухачами виступили: Яцків В. В. – доктор технічних наук, завідувач  кафедри кібербезпеки Тернопільського національного економічного університету,Золотий  Р.З. – кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерно-інтеграційних технологій Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, Горбатюк Р. М.– доктор педагогічних наук, професор Тернопільського національного педагогічного університету, Лицар І.І.   – начальник загального відділу апарату Тернопільської обласної державної адміністрації.

Слухачі  мали  можливість  ознайомитись із  вимогами до форматів даних електронного документообігу в органах публічної влади; сформувати практичні навички щодо використання електронного документообігу, електронного цифрового підпису та електронної звітності в діловодстві та державному управлінні; навчилися використовувати програмне забезпечення мультимедіа; організовувати документообіг в органах публічної влади.

По  завершенню  семінару 17  слухачів  отримали  сертифікати  про  підвищення  кваліфікації.