Постійно діючий  семінар юрисконсультів, спеціалістів органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій Тернопільської області  розпочав свою роботу 16.01.2019 в приміщенні Тернопільського регіонального центру.

На семінарі розглянуто наступні питання:

  • Актуальні питання у сфері громадянства, паспортизації та міграції.

Доповідач: Скаржевська Людмила Миронівна – головний спеціаліст відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Управління Державної міграційної служби у Тернопільській області.

  • Методичне керівництво правовою роботою в територіальних органах міністерств, інших центральних органах виконавчої влади, місцевих державних адміністраціях, а також на державних підприємствах, в установах, організаціях та державних господарських об’єднаннях. Нормативно-правові акти, що набрали чинності протягом грудня 2018 року – січня 2019 року

Доповідач : Музика Марія Степанівна – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Семінар пройшов цікаво та змістовно. Учасники  активно дискутували щодо питань семінару.

Перед початком семінарського заняття всім учасникам роздано інформаційні буклети та листівки, а також Інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».