12 березня 2019 року на базі Тернопільського ЦППК проходив тематичний короткостроковий семінар на тему «Організаційне забезпечення роботи райдержадміністрації в умовах децентралізації» для спеціалістів організаційних підрозділів апаратів районних державних адміністрацій області.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

– перспектив регіонального розвитку в контексті реалізації державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року;

– практичних рекомендацій по вирішенню організаційних питань в поточній роботі;

– соціально-психологічних аспектів управлінської діяльності:

– релігійного становища в Україні на сучасному етапі, проблем і тенденцій розвитку.

Якимів Мирослав Михайлович – заступник начальника організаційного відділу Тернопільської обласної державної адміністрації;

Мельник Алла Федорівна – доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського економічного університету;

Стоцький Ярослав Васильович – доктор історичних наук, професор кафедри психології у виробничій сфері Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя;

Семеняк Борис Григорович – психоаналітик, психолог-практик, голова громадської організації «Світлодар».

Слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної роботи, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.