16 квітня 2019 року за темою «Управління персоналом в органах місцевого самоврядування» на базі Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено тематичний короткостроковий семінар для спеціалістів виконавчих апаратів районних рад, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, рад об’єднаних територіальних громад, які відповідають за питання кадрової роботи.

Учасники семінару розглянули питання стосовно:

– сучасних проблем національної безпеки, пов’язаних з гібридною війною проти України;

–  практичних аспектів реалізації органами місцевого самоврядування вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»;

– комунікативної компетентності посадових осіб, їх емоційного вигоряння та маніпулятивних технологій;

– реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Бармак Микола Валентинович – доктор історичних  наук, професор історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка;

Головата Надія Василівна – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях;

Білінська Тетяна Мирославівна кандидат психологічних наук, начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості;

Циклиняк Петро Петрович завідувач лабораторії з питань удосконалення підготовки кадрів державної служби та місцевого самоврядування Центру.

Слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної роботи, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.