24 травня 2019 року за темою «Соціально-психологічні аспекти керівництва в органах публічної влади. Лідерство на публічній службі» проведено тематичний короткостроковий семінар-тренінг для працівників Управління ДМС України в Івано-Франківській області.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• стресостійкості на державній службі, психології стресу та можливості управління ним;
  • комунікативної компетентності державних службовців, ділового спілкування, управління конфліктами в колективі, емоційного вигоряння та маніпулятивних технологій;
  • соціально-психологічних аспектів управлінської діяльності та лідерства в управлінській діяльності;
  • методів підвищення ефективності командної роботи.

Варнавських Катерина Миколаївна – кандидат психологічних наук, головний спеціаліст відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості;

Білінська Тетяна Мирославівна – кандидат психологічних наук, начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості;

Литвинова Ольга Несторівна – кандидат медичних наук, доцент кафедри Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського;

Шведа Наталія Михайлівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя.

В ході семінару-тренінгу слухачі підвищити рівень знань щодо соціально-психологічних аспектів керівництва в органах публічної влади, лідерства на публічній службі, системи та механізмів управління та методів вдосконалення управлінської діяльності, поповнили свої знання та набули практичні навички з актуальних питань, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.