18 вересня 2019 року за темою «Підвищення рівня професійної компетентності працівників органів публічної  влади» проведено  короткотерміновий тематичний семінар для працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області для 41 слухача.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• особливостей проектної діяльності в розвитку територій;
  • залучення додаткових інвестицій шляхом проектної діяльності;
  • методів підвищення ефективності командної роботи;
  • психології стресу та можливості управління ним;
  • стресостійкості на державній службі;
  • використання сучасних інформаційних технологій в діяльності органів публічної влади;
  • ділового спілкування державних службовців та управління конфліктами в колективі;
  • емоційного вигоряння та маніпулятивних технологій.

До участі у семінарі були залучені фахівці вищих навчальних закладів:

Горбатюк Роман Михайлович – доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного  педагогічного університету ім.В.Гнатюка;

Шведа Наталія Михайлівна – кандидат економічних наук, асистент кафедри менеджменту у виробничій сфері Тернопільського державного технічного університету ім. І.Пулюя;

Чопик Соломія Володимирівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Тернопільського національного  педагогічного університету ім.В.Гнатюка;

Адамська Зоряна Михайлівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Тернопільського національного  педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

В ході семінару слухачі підвищили свій рівень професійної компетентності поповнивши свої знання та набувши практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.