23 вересня 2019 року за темою ««Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції» проведено  короткостроковий тематичний семінар для працівників регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області. ( 49 слухачів).

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• Корупції як соціального явища. Корупції в різні історичні періоди та способи її вирішення.
  • Законодавства у сфері запобігання та протидії корупції. Корупційних ризиків, пов’язаних з службовою діяльністю державних  службовців.
  • Практичного застосування антикорупційного законодавства. Відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.  Способів захисту від зловживань правоохоронними органами.

До участі у семінарі були залучені:

Бармак Микола Валентиновичдоктор історичних наук, завідувач кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук професор історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка

Подковський Олег Анатолійович- колишній суддя апеляційного суду Тернопільської області,суддя Кримінальної палати,адвокат

Чурілов Геннадій Андрійовичголовний спеціаліст з питань запобігання корупції управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

В ході семінару слухачі підвищили свій рівень професійної компетентності поповнивши свої знання та набувши практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.