26 вересня в Центрі відбувся  тематичний  короткостроковий семінар-тренінг для спеціалістів з питань соціальної роботи об’єднаних територіальних громад (40 чол.) на тему: «Особливості надання соціальних послуг в умовах децентралізації»

Протягом навчання слухачі вивчили особливості державної політики у сфері соціальної роботи;  особливості впровадження нового закону «Про соціальні послуги»; систему надання соціальних послуг;  сімейні форми виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;  особливості патронату над дитиною.

Були проведені перші підсумки реалізації проекту реформування інтернатних закладів у Тернопільській області та обговорені  особливості здійснення оцінки потреб громади у соціальних послугах.

По завершенню навчання його учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.