Протягом листопада в  Тернопільському  регіональному  центрі  проходить  постійно діючий семінар для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань сучасних інформаційних технологій за  темою: «Сучасні інформаційні технології в органах публічної влади».

Головне завдання семінару – організація підвищення рівня професійної компетентності працівників органів публічної влади щодо застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів публічної влади.

Перший етап навчання відбувся 6 листопада. Перед слухачами виступили: Яцків В.В. – доктор технічних наук, завідувач  кафедри кібербезпеки Тернопільського національного економічного університету, Золотий  Р.З. – кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерно-інтеграційних технологій Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя та Трійчук О.Ю. – начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Тернопільської обласної державної адміністрації.

Слухачі  мали  можливість  ознайомитись із технологіями електронного урядування та впровадженням системи електронного  документообігу; організацією безпеки інформаційних систем та протидії кіберзлочинності; навчилися використовувати програмне забезпечення мультимедіа.

Наступний етап навчання відбудеться 27 листопада.