27 листопада  в  Тернопільському  регіональному  центрі  пройшло навчання за програмою тематичного постійно діючого семінару для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань сучасних інформаційних технологій за  темою: «Сучасні інформаційні технології в органах публічної влади».

Головне завдання семінару – організація підвищення рівня професійної компетентності працівників органів публічної влади щодо застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів публічної влади.

Під час другої сесії навчання перед слухачами виступили: Гуцал Петро Зеновійович – кандидат  історичних наук, доцент кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Горбатюк Роман Михайлович – доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка та Починок  Юлія Мирославівна кандидат філологічних наук, викладач кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тернопільського державного медичного університету.

Слухачі  мали  можливість  ознайомитись із такими питаннями: доступ до публічної інформації; вивчення, узагальнення звернень громадян, підготовка аналітичних матеріалів; розвиток електронного урядування в Україні;ділова українська мова та організація документообігу в органах публічної влади.

По завершенні навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.