20-21 серпня 2020 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для  працівників органів державної влади по темі: «Державна служба як соціальний, публічний і організаційний інститут»

Перед слухачами виступили: Олег Пілярчук – головний спеціаліст відділу з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації щодо  питання законодавства у сфері запобігання та виявлення корупції;  Шведа Наталія кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя по питанню підвищення ефективності командної роботи; начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів управління Держпраці у Тернопільській області Ігор Хаварівський з питань трудового законодавства в Україні, детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Ольга Салівон щодо основних змін в системі  державної служби та Білінська Тетяна – кандидат психологічних наук, начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості по питанню соціально-психологічний аспект управлінської діяльності. Імідж державного службовця. В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з актуальних питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.