10 вересня 2020 року за темою «Актуальні питання організації фективної діяльності та розвитку професійних компетентностей державних службовців» проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• основних змін в системі державної служби. Проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців;
  • імплементації актів законодавства ЄС у  соціально-трудовій  сфері, детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення;
  • корупції як соціального явища та способи її подолання;
  • соціально-психологічних аспектів управлінської діяльності, психосоматики та комунікативної компетентності особистості;
  • впровадження реальних сталих змін.

Перед слухачами виступили працівники:

• Національного агентства з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях;
  • управління Держпраці у Тернопільській області;
  • Тернопільського обласного центру зайнятості;
  • науковці Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, Тернопільського державного медичного університету ім.     І.Я Горбачевського та Тернопільського державного технічного університету ім. І.Пулюя.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.