19-21 жовтня 2020 року проведено онлайн-навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області на темою: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ. ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ»

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• нормативно-правових актів, що регламентують організацію роботи у сфері державного фінансового контролю;
  • структури та основних складових бюджетної системи України;
  • основних аспектів організації та проведення державного фінансового контролю;
  • особливостей проведення допорогових закупівель;
  • особливостей сучасної мовної політики та нового правопису;
  • методів управління конфліктною ситуацією;
  • психології стресу та можливості управління ним.

Перед слухачами виступили працівники:

• Національного агентства з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях;
  • управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області;
  • Тернопільського обласного центру зайнятості;
  • науковці Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, голова тендерного комітету університету, Тернопільського національного економічного університету.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. Оцінювання результатів навчання за спеціальною короткостроковою програмою було здійснено шляхом підсумкового контролю, за результатами якого учасники отримали сертифікати.