04 лютого 2021  року проведено онлайн-навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для  працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування  на тему: ««Корпоративна культура органу публічної влади» .

Учасники семінару розглянули питання щодо:

основ психологічних аспектів управлінської діяльності;

ролі керівника в організації, особистісних характеристик та якості поведінки успішного керівника, вимог до нього як до лідера;

соціально-психологічних аспектів управлінської діяльності;

методів підвищення ефективності командної роботи;

методів управління конфліктною ситуацією;

психології стресу та можливості управління ним.

працівники обласного центру зайнятості;

науковці Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя та Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються соціально-психологічної сфери професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.