1 квітня 2021 року за темою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади» проведено онлайн навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для працівників виконавчого апарату Тернопільської обласної ради.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

сутності, особливостей прояву та шляхів подолання корупції;

законодавства у сфері запобігання та виявлення корупції;

відповідальності за корупційні злочини та адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією;

запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на службі в органах публічної влади.

психологічного портрету корупціонера. Причини та наслідки корупційних діянь.

Бармак Микола Валентинович – доктор історичних наук, професор історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка;

Братасюк  Оксана Богданівна  – кандидат юридичних наук, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету;

Білінська Тетяна Мирославівна – кандидат психологічних наук, начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості.

В ході семінару слухачі поновили свої знання щодо актуальних питань протидії та запобіганню проявам корупції на публічний службі, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.