14 квітня завершилося навчання за спеціальною (сертифікатною) професійною програмою підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування які впродовж останніх трьох років не підвищували кваліфікацію.

Програма навчання спрямована на підвищення рівня таких  професійних компетентностей, як знання: основних напрямів організації служби в органах місцевого самоврядування; власних і делегованих повноважень органів місцевого самоврядування; нормативно-правових актів в професійній діяльності; проблем в галузі соціальної та гуманітарної політики, які стосуються конкретних територіальних громад; організаційної та інституційної основи для участі у грандах і програмах міжнародної технічної допомоги на регіональному та локальному рівнях; суті та принципів забезпечення гендерної рівності та протидії дискримінації; ролі інформаційних систем в управлінні.

Метою навчання було вдосконалення знань з питань організаційно-правових засад функціонування органів місцевого самоврядування та підвищення рівня професійної компетенції осіб місцевого самоврядування з питань управління і розвитку територіальних громад.

Монастирський Григорій Леонардович – доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету;

Бармак Микола Валентинович – доктор історичних наук, професор , завідувач кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету Тернопільського національного  педагогічного університету ім.В.Гнатюка;

Сороківська Олена Анатоліївна –доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя;

Синоруб Галина Петрівна – кандидат  наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики, заступник декана факультету філології та журналістики;

Братасюк Оксана Богданівна  – кандидат юридичних наук, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету;

Білінська Тетяна Мирославівна – кандидат психологічних наук, начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості;

Цвігун Ірина Мирославівна – кандидат юридичних наук, начальник юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області та інші викладачі.

Слухачі навчилися застосовувати сучасні форми та методи організації управлінської діяльності; виявляти проблемні питання та формувати пропозиції щодо шляхів удосконалення правової роботи в органах місцевого самоврядування; забезпечувати раціональне використання ресурсів територіальної громади; застосовувати сучасні інформаційні технології в професійній діяльності; формувати позитивний імідж органу публічної влади.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.

Завершилося навчання тестуванням, за результатами якого слухачам видано свідоцтва про підвищення кваліфікації.