12 листопада 2021 року проведено онлайн навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для працівників Тернопільської обласної прокуратури на тему: «ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ЯК УМОВА ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ».

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• теоретичних, історичних та сьогоденних причин ведення гібридної війни проти України;
  • процедур та правових аспектів регулювання роботи із зверненнями громадян;
  • принципів безпечної роботи в інформаційно-телекомунікаційних системах;
  • основних складових формування корпоративної культури.

• науковці Західноукраїнського національного університету та Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка;
  • провідні фахівці Тернопільської обласної ради та працівники обласного центру зайнятості.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються сфери професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.