22 та 24 листопада 2021р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для державних службовців Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях за спеціальною короткостроковою програмою «Ділове українське мовлення, вдосконалення рівня володіння державною мовою».  Перед слухачами виступили Шевчук Оксана Романівна, кандидатка юридичних наук, доцентка конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету, Чуловський Богдан Стефанович, кандидат філологічних наук, доцент, Блашків Ольга Володимирівна – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Західноукраїнського національного університету.

Метою даного семінару є підвищення рівня знань з питань законодавчого регулювання мовної політики, ознайомлення з основними змінами в «Українському правописі» редакції 2019 року й особливостями усного й писемного ділового мовлення в діяльності публічних службовців.