1  лютого в  Тернопільському  регіональному  центрі  відбулося  онлайн-навчання для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань кібербезпеки за  темою: «Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації».

Головне завдання семінару – формування професійної компетентності слухачів щодо засад та принципів державної політики у сфері інформаційної безпеки; захисту персональних даних; забезпечення кібербезпеки в роботі публічного службовця.

Перед слухачами виступили: Яцків Василь Васильович– доктор технічних наук, завідувач  кафедри кібербезпеки Тернопільського Західноукраїнського національного університету, Шевчук Руслан Петрович – кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук Західноукраїнського національного університету , Шведа Наталія Михайлівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя.

Слухачі  мали  можливість  ознайомитись із організацією безпеки інформаційних систем та протидії кіберзлочинності; правовими відносинами, пов’язаними із захистом і обробкою персональних даних; приватністю та захистом персональних даних; принципами безпечної роботи в інформаційно-телекомунікаційних системах; розглянули способи ідентифікації фішингових листів.