05 та 07 квітня 2022 р. відбулося  онлайн – навчання в режимі реального часу державних службовців категорії «Б» та «В», посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад за загальною короткостроковою програмою: «Мовленнєва культура публічних службовців».

Перед слухачами виступили Шевчук Оксана Романівна – кандидат юридичних наук, доцент конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету Чуловський Богдан Стефанович – кандидат філологічних наук, доцент,  Блашків Ольга Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства    Західноукраїнського національного університету.

Метою даного семінару є підвищення рівня знань з питань законодавчого регулювання мовної політики, ознайомлення з основними змінами в «Українському правописі» редакції 2019 року й особливостями усного й писемного ділового мовлення в діяльності публічних службовців.