13 та 15 квітня 2022 р. відбулося онлайн – навчання  державних службовців категорії «Б» та «В», посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII  категорій посад за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання інформаційної безпеки в умовах воєнного стану».

Перед слухачами виступили Бармак Микола Валентинович – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету Тернопільського національного  педагогічного університету ім.В.Гнатюка, Білінська Тетяна Мирославівна – кандидат психологічних наук, начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості,  Синоруб Галина Петрівна – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики, заступник декана факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, Василенко Ганна Миколаївна – начальник управління інформаційної політики та комунікацій з громадськістю.

Метою даного семінару є  формування  професійної компетентності слухачів щодо засад та принципів державної політики у сфері інформаційної безпеки та протидії дезінформації. Розуміння основ психології спілкування, знайомство з причинами труднощів і бар’єрів у спілкуванні, основних принципів ефективного спілкування. Отримали навички ефективної роботи з інформацією, критичного оцінювання отриманої інформації, оволодіння прийомами розпізнавання і нейтралізації маніпуляцій.