12-13 травня 2022 р. відбулося онлайн – навчання працівників Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області за спеціальною короткостроковою програмою з питань впровадження змін та прийняття ефективних рішень. Перед слухачами виступили Жуковська Аліна Юріївна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та публічного управління Західноукраїнського національного університету, Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, заступник декана факультету економіки та управління  Західноукраїнського національного університету та  Шлюсар Оксана Зіновіївна – директор з розвитку громадської організації «ТМЖК «Відродження нації».

Метою даного семінару є  формування у публічних службовців системного уявлення про методи та способи сприйняття змін, навичок щодо сприйняття змін та організації процесу управління змінами. Розвиток практичних компетенцій публічних службовців для прийняття та реалізації управлінських рішень в органах публічної влади.

Після завершення навчання учасники успішно пройшли тестування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.