19-20 травня 2022 року проведено онлайн-навчання для працівників управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» та «В» на тему: «Корпоративна культура органу публічної влади».

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• психосоматичних реакцій особистості на кризові життєві ситуації. Стресостійкості на публічній службі в умовах воєнного стану;
  • особливостей виникнення та перебігу конфліктів у діловому спілкуванні;
  • психологічних чинників емоційного вигоряння;
  • внутрішніх комунікацій у воєнний та післявоєнний періоди. Підвищення ефективності командної роботи;
  • психолого – соціальних особливостей спілкування в умовах війни;
  • корпоративної культури органу публічної влади.

• працівники громадської організації «ТМЖК «Відродження нації»;
  • науковці Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя;
  • науковці Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка;
  • працівники Тернопільського обласного центру зайнятості.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення  кваліфікації.