02 червня  2022 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу державних службовців категорії «Б» та «В» та   посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективне лідерство на публічній службі». Перед слухачами виступили Стахів Марина Володимирівна – психолог, викладач центру, Білінська Тетяна Мирославівна –  кандидат психологічних наук, начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості, Андрійчук Іванна Петрівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ ім. В. Гнатюка, Блашків Ольга Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Західноукраїнського національного університету.

Метою даного семінару є забезпечення поглиблення та оновлення практичних навичок та знань слухачів щодо ефективного лідерства на публічній службі, системи та механізмів управління та методів вдосконалення управлінської діяльності.