20 липня 2022 року проведено онлайн-навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ЯК ОСНОВА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ ТА НАЦІЇ».

На  семінарі були розглянуті наступні питання:

• Історія України та національно-патріотичне виховання дітей та молоді.
  • Українська Хартія Вільної Людини (УХВЛ) – ціннісний базис національно-патріотичного виховання.
  • Національно-патріотичне виховання в системі освіти: досвід і виклики сьогодення.
  • Залучення дітей та молоді до національно-патріотичного виховання на прикладі НСОУ «ПЛАСТ» (національної скаутської організації України).

• викладачі Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка;
  • працівники управління освіти та науки Тернопільської обласної військової адміністрації;
  • працівники Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій;
  • викладачі Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються національно-патріотичного виховання, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення  кваліфікації.