11-12 серпня проведено онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування на тему: «Державна політика у сфері європейської і євроатлантичної інтеграції:  зміст і реалізація».

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• змісту і основних напрямів реалізації Україною положень Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом;
  • правової та інституціональної системи Європейського Союзу;
  • євроатлантичного співробітництва України;
  • залучення та використання міжнародної технічної допомоги. Партнери міжнародної технічної допомоги.

Перед слухачами виступили  науковці Західноукраїнського національного університету, Тернопільського національного  педагогічного університету ім.В.Гнатюка та Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються сфери професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.