25 серпня 2022 року проведено онлайн-навчання для працівників управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» та «В» на тему: «ЕТИЧНА ПОВЕДІНКА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА КІБЕРБЕЗПЕКА».

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• інформаційна стійкість та відповідальне медіа споживання в період війни;
  • організація безпеки інформаційних систем. Протидія кіберзлочинності в умовах глобалізації суспільства;
  • правила етики поведінки державних службовців, відповідальність за їх порушення;
  • доступ до публічної інформації: проблеми державного регулювання. Правові відносини, пов’язані із захистом і обробкою персональних даних. Приватність та захист персональних даних.

• науковці Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка;
  • Національного агентства з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях;
  • Західноукраїнського національного університету.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення  кваліфікації.