24 та 25 листопада 2022 року за темою «Забезпечення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану» проведено семінар за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад (керуючих справами (їх заступників), начальників та спеціалістів організаційних відділів виконавчих органів місцевих рад).

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• російсько-української війни та її наслідків для України та світу;
  • інформаційної стійкості та відповідального медіа споживання в період війни;
  • практики застосування нормативно-правової бази місцевого самоврядування;
  • соціально-психологічних аспектів управлінської діяльності.

• Бармак Микола Валентинович – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету Тернопільського національного  педагогічного університету ім.В.Гнатюка;
  • Синоруб Галина Петрівна – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики, заступник декана факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка;
  • Семчишин Валентин Адамович – старший інспектор відділу правового забезпечення діяльності обласної ради та територіальних громад виконавчого апарату Тернопільської обласної ради;
  • Литвинова Ольга Несторівна – кандидат медичних наук, доцент кафедри Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського.

Учасники семінару отримали можливість провести продуктивну дискусію, обмінятися думками, виявити проблемні моменти і отримати поради щодо їх вирішення.