14 грудня  2022 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для державних службовців категорії «Б» та «В» та для  посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад, відповідальних за ведення Державного реєстру виборців.

• Бойко Ігор Романович – начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної військової адміністрації;
  • Блашків Ольга Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Західноукраїнського національного університету;
  • Братасюк  Оксана Богданівна  – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету;
  • Цідило  Іван  Миколайович –  доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

Метою даного семінару є поглиблення та систематизація знань з питань ведення «Державного реєстру виборців», забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації в органах ведення Державного реєстру виборців.