15 грудня 2022 року відбувся семінар для державних службовців категорій «Б», «В»; посадові особи місцевого самоврядування IV-VII категорій, уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції.

• Шевчук Оксана Романівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету;
  • Хвас Ольга Миколаївна – в. о. завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції Тернопільської обласної військової адміністрації;
  • Братасюк Оксана Богданівна  – кандидат юридичних наук, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету.

Метою даного семінару є поглиблення та систематизація знань з питань:

• нормативно-правового забезпечення запобігання корупції в Україні;
  • основ кримінальної, адміністративної та дисциплінарної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства;
  • основних положень законодавства щодо впровадження інституту викривачів в Україні та гарантій їх захисту;
  • основних завданнь та функції уповноваженого підрозділу (уповноваженої особи);
  • шляхів запобігання й врегулювання конфлікту інтересів у професійній діяльності.

Учасники семінару отримали можливість провести продуктивну дискусію, обмінятися думками, виявити проблемні моменти і отримати поради щодо їх вирішення. За результатами семінару слухачі отримали сертифікати про пвдвищення кваліфікації.