24 січня 2023 року проведено онлайн-навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Ефективне лідерство на публічній службі» для державних службовців категорій «Б» та «В» та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• Відповідального лідерства в управлінській діяльності. Соціально-психологічні аспекти управлінської діяльності;
  • Самоменеджмент та ефективне лідерство лідера-керівника;
  • Психологія професійної кар’єри  лідера;
  • Командна взаємодія та самовдосконалення. Показники ефективної командної взаємодії.

• Білінська Тетяна Мирославівна кандидат психологічних наук, голова ГО «Центр психологічної допомоги «Психолог і я»;
  • Жуковська Аліна Юріївна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та публічного управління Західноукраїнського національного університету;
  • Блашків Ольга Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Західноукраїнського національного університету.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання з найактуальніших питань, які стосуються протидії торгівлі людьми в умовах воєнного стану, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.