26 січня 2023 року проведено онлайн-навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: “Доступ до публічної інформації. Публічна інформація у формі відкритих данних”.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• Державної політики у сфері надання доступу до публічної інформації;
  • Публічна інформація: поняття, класифікація, доступ. Публічна інформація та відкриті дані;
  • Використання публічної інформації для ефективної роботи публічного службовця.
  • Проблемних моментів реалізації права громадян на доступ до публічної інформації  та перспективи їх вирішення.

• Шведа Наталія Михайлівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету  ім. І.Пулюя;
  • Братасюк Оксана Богданівна  – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання з найактуальніших питань, які стосуються протидії торгівлі людьми в умовах воєнного стану, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.