21 лютого  2023 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для посадових осіб органів місцевого самоврядування IV-VII категорій посад, відповідальних за кадрову роботу за спеціальною короткостроковою програмою «Практичні    аспекти   ведення   кадрової   роботи в органах місцевого самоврядування».

• Салівон Ольга Вікторівна – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях;
  • Семчишин Валентин Адамович – старший інспектор відділу правового забезпечення діяльності обласної ради та територіальних громад виконавчого апарату Тернопільської обласної ради;
  • Блашків Ольга Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Західноукраїнського національного університету.

Метою даного семінару є пдвищення рівня професійних компетентностей посадових осіб органів місцевого самоврядування, необхідних для забезпечення ефективної діяльності кадрових служб в умовах воєнного стану. Вдосконалення знань організаційно-правових аспектів проходження служби в органах місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.