06 квітня 2023 року проведено онлайн-навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Ефективні комунікації, взаємодія в публічному управлінні».

Мета семінару – підвищення професійної компетентності слухачів щодо ефективної комунікації та взаємодії, удосконалення практичних навичок командної роботи, шляхів попередження та вирішення конфліктів.

Учасники семінару розглянули наступні питання:

• ефективна командна взаємодія: комунікативний аспект;
  • мистецтво комунікації: ділова риторика, публічний виступ;
  • стресостійкість як важлива риса публічного службовця: як зберігати самовладання в умовах воєнного стану;
  • управління конфліктами в команді. Конструктивні засоби його подолання.

Перед слухачами виступили працівники:

• Західноукраїнського національного університету;
  • громадської організації «ТМЖК «Відродження нації»
  • Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання з найактуальніших питань, які стосуються міжособистісної комунікації та комунікативної взаємодії із різними категоріями людей, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.