03 травня 2023 року відбувся семінар за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» і «В» та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад на тему «Актуальні питання реалізації чинного законодавства з питань запобігання корупції».

Мета семінару – підвищення рівня професійної компетентності працівників органів публічної влади та набуття ними практичних навичок з питань запобігання проявам корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування, забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства у сфері публічного управління.

Учасники семінару розглянули такі питання:інститут викривачів як перспектива ефективної боротьби з корупцією;

• фінансовий контроль як інструмент антикорупційної політики. Едекларування: практичні аспекти;
  • правові аспекти запобігання проявам корупції на публічній службі;
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на службі в органах публічної влади.

Братасюк Оксана Богданівна  – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету;

Шевчук Оксана Романівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету

В ході семінару слухачі поновили свої знання та набули практичні навички з актуальних питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.

По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.