Перед слухачами виступили Монастирський Григорій Леонардович – доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету, Семчишин Валентин Адамович – старший інспектор відділу правового забезпечення діяльності обласної ради та територіальних громад виконавчого апарату Тернопільської обласної ради,  Желюк Тетяна Леонтіївна – доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету, Андрійчук Іванна Петрівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Метою даного семінару є підвищення компетентностей державних службовців категорії «Б» та «В» та посадових осіб місцевого самоврядування щодо організаційно-правових засад співробітництва територіальних громад, практичних аспектів його інституційного, фінансового та ресурсного забезпечення; створення широкої громадської підтримки для реалізації співробітництва.