05-06 червня 2023 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області за загальною короткостроковою програмою „Запобігання корупції  та  забезпечення доброчесності в органах публічної владиˮ.

• Бармак Микола Валентинович – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету Тернопільського національного  педагогічного університету ім. В. Гнатюка
  • Шевчук Оксана Романівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету.
  • Метельський Ігор Дмитрович – кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри кримінального права та процесу Західноукраїнського національного університету
  • Салівон Ольга Вікторівна – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях
  • Білінська Тетяна Мирославівна –  кандидат психологічних наук, засновник та голова ГО «Центр психологічної допомоги «Психолог і я»

Метою даного семінару є підвищення рівня професійної компетентності працівників органів публічної влади щодо основних засад державної політики у сфері запобігання корупції та забезпечення доброчесності в практичній діяльності; розвиток системи знань і умінь, які забезпечують формування негативного ставлення до проявів корупції в професійній діяльності, здатності запобігати виникненню корупційних діянь, протидіяти проявам корупції й усувати наслідки правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Після завершення семінару учасники успішно склали тестування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.