22 червня 2023 року відбувся семінар за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» і «В» та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад на тему «Комунікація та взаємодія публічних службовців із засобами масової інформації та громадськістю».

Мета семінару – підвищення професійної компетентності слухачів щодо ефективної комунікації та взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю, шляхів попередження та вирішення конфліктів.

Учасники семінару розглянули такі питання:

• органи публічної влади та публічні службовці у ЗМІ та в соціальних мережах (facebook, telegram, viber);
  • прес-служба: завдання, функції та виклики;
  • комунікативні навички публічного службовця;
  • виявлення та запобігання кризових та конфліктних ситуацій в роботі з громадськістю.

Перед слухачами виступили працівники:

• Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя (Шведа Наталія Михайлівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування);
  • Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (Савелюк Наталія Михайлівна – докторка психологічних наук, професорка кафедри психології);
  • Тернопільської обласної військової адміністрації.

В ході семінару слухачі поновили свої знання та набули практичні навички з актуальних питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.