Сьогодні, 27 вересня 2023 р. завершився І етап навчання за ЗПППК для державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» (не рідше одного разу на три роки).

• Смалій Ольга Володимирівна –  начальник західного міжрегіонального управління НАДС;
  • Бармак Микола Валентинович – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету Тернопільського національного  педагогічного університету ім.В.Гнатюка;
  • Головата Надія Василівнаголовний спеціаліст західного міжрегіонального управління НАДС;
  • Малиміна-Базиляк Тереза Богданівна – начальник відділу формування НАФ та діловодства державного архіву Тернопільської області;
  • Монастирський Григорій Леонардович – доктор економічних наук,професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. Наступний етеп навчання пройде 3-5 жовтня.